Novinky

Falešné společenstvo nahrává album Húrinovy děti

15.11.2023

Falešné společenstvo všem svým příznivcům, fanouškům i občasným posluchačům s radostí oznamuje, že nahrává své čtvrté studiové album: Húrinovy děti.


Můžete se těšit na všech 28 autorských písní, uvedených v roce 2019 v představení na Tolkienconu, ve studiové kvalitě, a to, pokud půjde vše podle plánu, už na přelomu roku 2024/2025!

Na vznikající album Falešné společenstvo vybírá finance prostřednictvím crowdfundingu na platformě Donio, kde se dozvíte všechny potřebné informace a kde je pro vás připraveno mnoho zajímavých a jedinečných odměn. Přispěvatelé tak mohou např. lépe poznat členy Falešného společenstva a jejich četné koníčky, získat upomínkové předměty, či dokonce zažít, jak probíhají „falešňácké“ zkoušky!

Všem, kdo se rozhodnou přispět, patří už nyní upřímný dík. Snad se společným úsilím podaří dovést nahrávání alba Húrinovy děti k úspěšnému dokončení!

ODKAZ NA DONIO PROJEKT

Dvojkoncert v kavárně Langhans

16.10.2023

Poetické Hudební Společenstvo a Cain Da Breth se na vás těší 3.11.2023 v 18:00

Poeticke Hudebni Spolecenstvo a Cain Da Breth v kavarne Langhans 2023Poetické Hudební Společenstvo všechny srdečně zve na podzimní dvojkoncert s kapelou Cain Da Breth, tentokrát v prostorách Kavárny Člověka v tísni - Langhans dne 3.11. 2023 od 18:00. Přijďte okusit v sychravých podzimních dnech trochu fantazie a hodně hudby!

 

Moc se na vás těšíme!

Vaše PHS

Lament Lúthien jako flamenco

27.09.2023

Lament Lúthien - píseň z muzikálu Falešného společenstva Beren a Lúthien má novou nahrávku!

Na Tolkienconu 2023 bylo odehráno nové provedení muzikálu z roku 2016 Beren a Lúthien. Píseň ztvárňující Lúthieninu prosbu v Mandosových síních získala při té příležitosti nový ohnivý háv - instrumentalistka Filoména ji pojala jako flamenco. Dobře ví, jak má tento rytmus autorka písně ráda. A autorce se nápad tak líbil, že ho nechala zvěčnit ve studiu pro další generace. Inovativní verzi Lamentu si tak můžete poslechnout na stránce písně pod nadpisem "Další verze".

foto: David Dirga